Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Czas i koszty dostawy

Dostawa w naszym sklepie internetowym odbywa się za pośrednictwem największej polskiej firmy kurierskiej  - Inpost

Dzięki tej współpracy nasze dostawy przychodzą zawsze na czas, a ewentualne problemy rozwiązywane są natychmiastowo.

Towar zakupiony do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia więc z 99% prawdopodobieństwem otrzymasz go w następnym dniu !!

Z racji tego iż chcemy abyś jak najszybciej mógł cieszyć się swoim zakupem proponujemy tylko wysyłkę kurierską Inpost

Masz 2 wybory zapłaty - zapłata z góry przelewem tradycyjnym lub szybkimi płatnościami   ,  lub zapłata przy odbiorze kurierowi - wysyłka pobraniowa.

Inpost - lider na Polskim rynku przesyłek kurierskich posiadający największą insfrastrukturę. Inpost cechuje bardzo szybka dostawa - w zdecydowanej większości przypadków przesyłki do klientów docierają już w kolejny dzień po wysyłce. Dodatkowe usługi oferowane przez Inpost:

- pobranie - możliwość zapłacenia za przesyłkę dopiero przy jej odbiorze. Zapłacić można zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Wszystkie przesyłki pobraniowe są ubezpieczone na wartość pobrania.

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

 
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 

Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > Czas i koszty dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl